www.TavoPavarde.lt

Giminės medžiai. Genealoginiai tyrimaiDažnai užduodami klausimai:


  • Kiek kainuos mano giminės medžio sudarymas:

Visų pirma reikia pabrėžti, jog giminės medžiu vadinama diagrama-žemėlapis, kuris parodo šeimos narių giminystės ryšius, pagal vieno žmogaus liniją. Dažniausiai jis pradedamas sudaryti nuo dabartinės kartos ir siekia praeitį iki kiek toli leidžia prieinami šaltiniai. Taip pat, jį galima sudaryti nuo seniausio žinomo giminės nario, artėjant link dabartinių laikų. Kokia bus Jūsų giminės medžio sudarymo kaina, priklauso nuo kelių faktorių:

  1. iš kur yra kilusi Jūsų giminė - skirtingose Lietuvos vietovėse, išlikusios informacijos kiekis yra skirtingas, dėl sudegusių bažnyčių, siautusių karų ir t.t., taigi ir tyrimo kaina skiriasi priklausomai nuo to, kokį informacijos kiekį tenka apimti tyrimo metu.
  2. Kiek giminės atšakų užsakote. Jei vienu metu užsakote daugiau nei vieną giminės medį, pvz., tėvo ir motinos pusės, galime taikyti sutartą nuolaidą.
  3. Ar užsisakote papildomų paslaugų. Pagrindinę mūsų teikiamą paslaugą sudaro: tyrimas, pilna giminės medžio schema, visų rastų dokumentų fotokopijos, bei genealoginė lentelė, kur pateikiama svarbiausia informacija apie šeimos narius ir pridedamus dokumentus. Taip pat galime pasiūlyti ir papildomas paslaugas, su kuriomis galite susipažinti mūsų paslaugų skiltyje: http://www.tavopavarde.lt/M-s-paslaugos/
  • Kokius laikus sieks mano giminės medis?

Niekada negalime tiksliai pasakyti, kokius laikus gali siekti Jūsų giminės medis iki tol, kol nebaigiame tyrimo. To priežastys yra tiek prastos būklės ir nepilni dokumentai, tiek asmenų migracija, tačiau, remiantis patirtimi, dažniausiai giminės medžio šaknys siekia XVIIIa vidurį.

  • Kokius duomenis turiu pateikti?

Norint pradėti tyrimą, mums yra reikalinga informacija apie seniausius Jums žinomus giminaičius iš aktualios giminės atšakos. Visuomet prašome nurodyti asmenų vardus, pavardes, gyvenimo metus, bei vietovę iš kurios yra kilę. Vietovė yra vienas svarbiausių faktorių mūsų tyrime, taigi prašome ją nurodyti kuo tiksliau. Plačiau apie tai galite paskaityti mūsų paslaugų skiltyje: http://www.tavopavarde.lt/M-s-paslaugos/


Šią skiltį planuojame nuolat papildyti dažniausiai Jūsų užduodamais klausimais, o kolkas galite kreiptis į mus info@tavopavarde.lt arba užpildydami užklausos formą ir mes greitu metu su Jumis susisieksime.


Parašykite
Žemėlapis
Apie